Hubertus 2017

Hubertus 2017
W minioną sobotę na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu -Maciejowie obyła się kolejna edycja Hubertusa

Pokazy konne, świetna zabawa,  dobra pogoda i wiele atrakcji... to wszystko czekało na uczestników Hubertusa 2017, który odbył się w minioną sobotę na Kąpielisku Leśnym przy ul. Srebrnej 10.

Jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia został zorganizowany "Bieg za lisem" przez Qteam.

Zaraz po oficjalnym otwarciu Hubertusa rozpoczęły się konne gonitwy za lisem -juniorów i seniorów, a następnie konkurs skoków przez przeszkody "traf w normę czasu".

W międzyczasie MOSiR w Zabrzu zaprosił dzieci do udziału w "Grze terenowej", a oprawę taneczno-akrobatyczną zapewnił zespół Cheerleaders Energy.

Jednocześnie podczas Hubertusa miał miejsce rodzinny piknik sportowy, zorganizowany przez Aktywne Zabrze, który zapewnił uczestnikom dodatkowe sportowe atrakcje.

Dochód ze sprzedaży wszystkich kiełbasek zostanie przekazany Stowarzyszeniu „Kontakt” rodziców,opiekunów i przyjaciół na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie przy ZSS nr 41 w Zabrzu, przy ul. Konopnickiej 3.

Imprezę zamykał Otwarty Rekreacyjny Turniej Łuczniczy, cieszący się sporym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu naszym partnerom i sponsorom min.: Auto Śliwka Śkoda, Pudliszki, Merc Lux, Ambasador, Mrozik – Adam Woźnicki, Qteam oraz stajniom i wszystkim uczestnikom za przybycie.