Aktualne oferty pracy

Stanowisko: Główny Koordynator ds. inwestycji fotowoltaicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/pełny etat

Poziom wykształcenia: (Inżynier urządzeń i systemów energetyki odnawialnej)

Zakres obowiązków:

Udział w przygotowaniu założeń i wytycznych do SIWZ

Udział w kompletowaniu dokumentacji przetargowej w celu wyłonienia wykonawcy inwestycji elektrowni fotowoltaicznej

Nadzór nad wykonaniem założeń SIWZ

Nadzór nad eksploatacją powstałej inwestycji elektrowni fotowoltaicznej

Wymagane doświadczenie zawodowe

Dodatkowe uprawnienia:

 czynne prawo jazdy kat. B

Sposób kontaktu/ przekazania dokumentu C.V.

Preferowane formy kontaktu:

pisemnie na adres - praca@mosir.zabrze.pl

telefonicznie (032) 271 66 40 wew. 109 w godzinach: 8.00 - 14.00

Stanowisko: Inżynier ogrodnictwa

Poziom wykształcenia: średnie kierunkowe/wyższe

Samodzielne przygotowanie planów potrzeb materiałowych oraz zarządzanie organizacją prac

Kierowanie zespołami oraz nadzór nad całością prac związanych z realizacją zadania obsługi zieleni miejskiej (w tym pielęgnacją obszarów takich jak: skwery, parki, place zabaw)

Znajomość przepisów oraz dobrych praktyk w pracy z zielenią w mieście

mile widziane uprawnienia inspektora nadzoru prac w terenach zieleni