Inauguracja sezonu zimowego na Lodowisku w Zabrzu

Inauguracja sezonu zimowego na Lodowisku w Zabrzu
W świątecznej atmosferze otworzyliśmy lodowisko na skwerze obok Ratusza, co stanowi symboliczne rozpoczęcie sezonu zimowego. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno najmłodszych mieszkańców, jak i pasjonatów zimowej rekreacji.

Podczas inauguracji, w towarzystwie św. Mikołaja, prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, osobiście wyróżniła najbardziej aktywnych łyżwiarzy, którzy prezentowali swoje umiejętności na tle świątecznej muzyki. Chwile te wprowadziły wyjątkową atmosferę, a dzieci krążyły po lodowisku pełne radości.

Na tafli lodowiska zaprezentował się również 12-letni lokalny talent, Nikodem Rawlik, pasjonat łyżwiarstwa figurowego. Jego umiejętności wzbudziły uznanie i dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Lodowisko jest obecnie otwarte dla wszystkich entuzjastów łyżwiarstwa od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 21:00, a także w soboty i niedziele w godzinach 9:00-21:00. W obiekcie dostępna jest także wypożyczalnia łyżew.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Zabrza i okolic do odwiedzenia naszego lodowiska i wspólnego czerpania radości z zimowej rozrywki. Serdecznie zapraszamy na rodzinne popołudnia pełne ślizgawek i uśmiechów!

Do zobaczenia na lodowisku!