HUBERTUS 2020 za nami!

HUBERTUS 2020 za nami!

W minioną sobotę (10.10. br.) na Kąpielisku Leśnym odbyła się kolejna edycja Hubertusa. Impreza odbyła się przy zachowaniu środków ostrożności związanych z Covid-19.

W imprezie wzięli udział przedstawiciele zabrzańskiego samorządu, wśród nich m.in. Zastępca Prezydent Miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski oraz Przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar.

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: dwie gonitwy za lisem, zawody skokowe, a dla najmłodszych zabawa w szukanie liska ukrytego na terenie Kąpieliska.

Gonitwy odbywały się w dwóch kategoriach – juniorów do 18. roku życia oraz seniorów.

Podczas imprezy zorganizowane zostały dwa konkursy. Konkurs rzutu podkową do celu - dla Pań oraz konkurs strzału na bramkę piłką do rugby - dla Panów. W konkursach można było wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia. Nagrody główne: samochody marki SKODA z pełnym bakiem na weekend, vouchery w wartości 200 zł i 100 zł ufundowane przez Prohaus Zabrze, tygodniowe wejściówki do KLubu ReShape, vouchery na kolację dla dwóch osób, nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu naszym partnerom i sponsorom m.in.: Skoda Auto Śliwka, Prohaus Zabrze, Ambasador, Gogreen Kinga Krejpcio, Probud Andrzej Proske, Joker – Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna, Rafbud Rafał Proske, ZPWiK Zabrze. A wszystkim uczestnikom za przybycie!

Do zobaczenia za rok na Hubertusie 2021!