HUBERTUS 2019 już za nami!

HUBERTUS 2019 już za nami!

W minioną sobotę na Kąpielisku Leśnym odbyła się kolejna edycja Hubertusa. Jak co roku impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród Zabrzan, którzy licznie przybyli na Kąpielisko, aby dopingować uczestników wszystkich konkurencji i podziwiać ich umiejętności.

W imprezie wzięli udział przedstawiciele zabrzańskiego samorządu, wśród nich m.in. Dyrektor Biura Prezydenta Miasta Jan Pawluch oraz Przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar.

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: dwie gonitwy za lisem, zawody skokowe, a dla najmłodszych zabawa w szukanie liska ukrytego na terenie Kąpieliska.

Gonitwy odbywały się w dwóch kategoriach – juniorów do 18. roku życia, którą wygrała Anna Gołda na koniu Roxa oraz seniorów, którą wygrał Szymon Polednik na koniu Wirchan.

Każda osoba, która przybyła na wydarzenie mogła wziąść udział w przygotowanych specjalnie na tę okazję konkursach, m.in. rzutu podkową do celu, strzału na bramkę piłką do rugby, konkursie łuczniczym, konkursie rzutu balotem słomy dla Pań.

W konkursach można było wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów wydarzenia. Nagrody główne: samochody marki SKODA z pełnym bakiem na weekend, vouchery w wartości 500 zł, 300 zł i 100 zł ufundowane przez Prohaus Zabrze, miesięczne karnety na siłownię Coloseum Fitness Club, vouchery na kolację dla dwóch osób, nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu naszym partnerom i sponsorom m.in.: Śkoda Auto Śliwka, Prohaus Zabrze, Ambasador, Pudliszki. A wszystkim uczestnikom za przybycie.

Do zobaczenia za rok!