Koncert Sławomira w MOSiR Zabrze

Koncert Sławomira w MOSiR Zabrze
WEST KONCERTY ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert SŁAWOMIRA, który odbędzie się 1 marca w Hali MOSiR przy ulicy Matejki 6, o godzinie 19:30.

WEST KONCERTY ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert SŁAWOMIRA, który odbędzie się 1 marca w Hali MOSiR przy ulicy Matejki 6, o godzinie 19:30.


Bilety : 45 zł - I pula przedsprzedaży : BILETYNA.PL
http://biletyna.pl/event/SLAWOMIR-Hala-MOSiR-Zabrze-e64420.html

TICKETMASTER.PL
https://www.ticketmaster.pl/event/slawomir-bilety/4333

stacjonarnie : BIURO PODRÓŻY " BRENDAN '' Zabrze ul.3 Maja 74
oraz we wszystkich salonach : " EMPIK " , " MEDIA MARKT " , " SATURN "

SŁAWOMIR – twórca, wokalista, wizjoner.
Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. Po powrocie do Ojczyzny, wszystkie uciułane dolary wydał na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. Był to pierwszy singiel na rynek Ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy. Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.

Sławomir ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „ wspieram.to". Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej „The Greatest Hits” i przygotowuje kolejne klipy. Płyta jeszcze zanim powstała sprzedała się w tysiącu egzemplarzy i tym samym przeszła do legendy crowdfundingu. Teraz trafiła w ręce słuchaczy, od razu plasując się wśród bestsellerów Empiku.